TASUTA transport
üle Eesti
Meile meeldib aidata!
+372 5569 9892
info@plushdeco.ee
Muna Eesti

KKK

K: Mis juhtub kui tellitud toode saabub kahjustatuna

V: Palume Sul saata kahjustusest pilt ning saadame uue toote või tagastame ostusumma täies ulatuses. Transpordi kulu katame meie 100% ulatuses.

 

K: Mis juhtub kui tellitud toode mulle ikkagi ei meeldi?

V: Tahame, et oleksid oma ostuga 100% rahul. Võid tellitud toote alati 14 päeva jooksul tagastada kättesaamise hetkest ning kanname Sulle ostusumma 100% ulatuses tagasi. 

 

K: Kas suurematele tellimustele kehtivad ka allahindlused

V: Muidugi. Tellides rohkem kui 4 toodet võta meiega ühendust ning teeme Sulle eriti hea pakkumise.

 

K: Kuidas saan kindel olla, et makse on turvaline ja andmed ei leki kolmandatele osapooltele.

V: Kõik maksed PlushDeco lehel käivad läbi Maksekesus AS-i www.maksekeskus.ee, kes protsessib maksed ning kannab meile edasi ostusumma. Nemad hoolitsevad kõikide Sinu andmete turvalisuse eest ning meie ei näe ühtegi maksedetaili.

 

K: Kas ostate oma mööbli otse tootjatel?

V: Jah. et pakkuda parimat kvaliteet ja soodsaid hindu oleme mitme aasta jooksul leidnud parimad tootjad ning ostame neilt otse, et saaksime hoida hindu konkurentsivõimelisena samas ohverdamata kvaliteeti. Organiseerime ise ka logistika, mis säästab veelgi kulusid ning võimaldab Sulle pakkuda soodsamat ostuhinda.

K: Kui kiiresti toimub transport?

V: Paljud tooted on laos olemas ning suudame reeglina transporti pakkuda nädala jooksul. Mõningal juhul võib minna natukene kauem ning sellest teavitame Sind koheselt.