TASUTA transport
üle Eesti
Meile meeldib aidata!
+372 5569 9892
info@plushdeco.ee
Tootekategooriad

Halli kangaga Barcelona tool, repro


Praegu olen väga rahul. Hästi mugavad ja kerged. Peaasi et nüüd ainult vastu peavad :) ...»

Teet

Olgu, teeme siis türkiissinisega (jalapingiga) kaupa. Olen sellel istunud, mu õde just ostis ja tool on mugav. ...»

Hele

Toolid meeldisid, kartsin algul, et need on suht kitsad ( pildil jääb selline mulje, et suur ja tugev mees sinna ei mahuks), aga ei. Kangas on tõe ...»

Diana

The chairs arrived today and we absolutely love them. Thank you so much for all your help in this matter and for the quick and efficient delivery ...»

Emma

Tooli juures ikka meeldib tema disain ja mugavus. Tõesti väga mugav on ja ka kvaliteetne. Teenindus ikka suurepärane ja transport kiire ja mugav. ...»

Mikk

Halli kangaga Barcelona tool, repro
Halli kangaga Barcelona tool, repro Halli kangaga Barcelona tool, repro Halli kangaga Barcelona tool, repro Halli kangaga Barcelona tool, repro Halli kangaga Barcelona tool, repro

Tooteinfo

 

Tooli roostevabast terasest raamile on kinnitatud nahast ribad, mille peal asetsevad kaks kandilist patja. Kuna nii iste kui seljatugi asetsevad nahast rihmadel, pakub see kergelt vetruvat ja toestavat istumismugavust.

 

Halli Barcelona tooli reproduktsiooni patjade sees on Suurbritannia kommertsmööbli standarditele vastav kõrgtihedusega poroloon, mis tagab patjade originaalse väljanägemise ja istumismugavuse ka aastate pärast. 

 

Barcelona tooli padjad on kaetud pehme ja mõnusa villase kangaga ning kinnitatud tagant trukkidega raami küljes asuvate nahkrihmade külge.

 

Hall villase kangaga Barcelona tool on kroomitud roostevabast terasest raamiga, mis annab toolile kauni välimuse ning samas pakub raske raam stabiilsust ja vastupidavust. Tooli kaal on 24kg!

Tootekood: PD-022 hall
Saadavus: 5
Neto: 399.00€
Kogus:  

Mõõdud

Pikkus: 75 cm Laius: 75 cm Kõrgus: 80 cm

Kõik tooted on meie poolt läbinud kvaliteedikontrolli ning on ostetud otse tootjalt. Kõik tehased on meie poolt hoolikalt valitud, et tagada kõikide toodete maksimaalne kvaliteet ja soodne lõpphind Sinule. Kõik tooted on valmistatud Suurbritannia kommertsmööbli standardite järgi. 

Otsime pidevalt võimalusi, kuidas veelgi täiendada toodete kvaliteeti ning leida uusi ja põnevaid värvilahendusi. Optimeerime kõik logistikalahendused, et suudaksime tarnida häid tooteid veelgi paremate lõpphindadega. 

Kuna varustame disainereid ja edasimüüjaid Suurbritannias, oleme hoolitsenud selle eest, et kõik valmistamiseks kasutatud materjalid, töövõtted ja detailid oleksid kõrgekvaliteedilised ning rahuldaksid ka kõige nõudlikemate Suurbritannia klientide nõudmisi. 

Oleme alati uskunud, et kõrge koostekvaliteet, soodne hind ning eeskujulik teenindus nii enne kui ka pärast müüki on oluline kombinatsioon õnnelike klientide saamiseks. Meie ülesanne on leida parimad varustajad, erilised tooted, optimeerida logistika ning teha hea mööbel taskukohaseks kõigile.

Transport on TASUTA üle Eesti. Tahame, et tellimine PlushDeco’st oleks Sinu jaoks nii lihtne ja mugav kui võimalik ning et Sa ei peaks muretsema varjatud kulude ja muude üllatuste pärast.

Saame tooteid saata ka välismaale. Võtame meiega ühendust ning anna teada, mis tooteid ja kuhu soovid saata ning teeme Sulle personaalne hinnapakkumise.

Enamik tooteid PlushDeco veebilehel on laos olemas ning jõuavad Sinuni nädala jooksul. Kui tõesti juhtub, et transpordiga läheb kauem, teavitame Sind sellest koheselt.

Tahame, et oleksid oma ostukogemusega PlushDeco’st maksimaalselt rahul. Kui mingil põhjusel Sulle tellitud toode ei sobi, võid selle tagastada 14 päeva jooksul ja kanname sulle ostusumma täies ulatuses tagasi.

399.00€
399.00€
TASUTA transport üle Eesti 14 päeva raha tagasi garantii On küsimusi?
Vestle meiega live chat mooduli kaudu
Klienditeenindus
+372 5309 8449

Sulle võib veel meeldida