TASUTA transport
üle Eesti
Meile meeldib aidata!
+372 5569 9892
info@plushdeco.ee
Tootekategooriad

Dark blue wool fabric Egg chair & ottoman


Praegu olen väga rahul. Hästi mugavad ja kerged. Peaasi et nüüd ainult vastu peavad :) ...»

Teet

Olgu, teeme siis türkiissinisega (jalapingiga) kaupa. Olen sellel istunud, mu õde just ostis ja tool on mugav. ...»

Hele

Toolid meeldisid, kartsin algul, et need on suht kitsad ( pildil jääb selline mulje, et suur ja tugev mees sinna ei mahuks), aga ei. Kangas on tõe ...»

Diana

The chairs arrived today and we absolutely love them. Thank you so much for all your help in this matter and for the quick and efficient delivery ...»

Emma

Tooli juures ikka meeldib tema disain ja mugavus. Tõesti väga mugav on ja ka kvaliteetne. Teenindus ikka suurepärane ja transport kiire ja mugav. ...»

Mikk

Dark blue wool fabric Egg chair & ottoman
Dark blue wool fabric Egg chair & ottoman Dark blue wool fabric Egg chair & ottoman

Tooteinfo

Hall  Egg / Muna tool ja jalapink on valmistatud Suurbritannia kommertsmööbli standardite järgi, mis tähendab, et konstruktsioon, kangas ning poroloon on kvaliteetsed ning vastupidavad ja tagavad Sinu tooli hea väljanägemise ja mugavuse ka aastate pärast. Kõrge tihedusega UK kommertsstandarditele vastav poroloon hoiab oma vormi ning ei vaju õhukeseks.Veelgi mugavamaks halli Egg / Muna tooli kasutamiseks on toolil küljel mehhanism, mis võimaldab tooli kasutatada kas fikseeritud püstise seljatoega või vabalt vedrumehhanismil kiikuva seljatoega, mis pakub puhkeasendit.

Hallil Egg / Muna toolil on 360 kraadi pöörlev terasest neljaharuline jalg.

  •         tool ja jalapink on kaetud halli villase kangaga
  •         kõrge tihedusega vastupidav ja vormihoidev poroloon
  •         lõõgastusmehhanism, mis võimaldab tooli kasutada vabalt vetruva seljatoega
  •         360 kraadi pöörlev jalg
  •         ikooniline disain
  •         valmistatud Suurbritannia kommertsmööbli standardite järgi
Tootekood: PD-066 dark blue & ottoman
Saadavus: 5
Neto: 374.17€
Kogus:  

Mõõdud

Pikkus: 71 cm Laius: 79 cm Kõrgus: 112 cm

Kõik tooted on meie poolt läbinud kvaliteedikontrolli ning on ostetud otse tootjalt. Kõik tehased on meie poolt hoolikalt valitud, et tagada kõikide toodete maksimaalne kvaliteet ja soodne lõpphind Sinule. Kõik tooted on valmistatud Suurbritannia kommertsmööbli standardite järgi. 

Otsime pidevalt võimalusi, kuidas veelgi täiendada toodete kvaliteeti ning leida uusi ja põnevaid värvilahendusi. Optimeerime kõik logistikalahendused, et suudaksime tarnida häid tooteid veelgi paremate lõpphindadega. 

Kuna varustame disainereid ja edasimüüjaid Suurbritannias, oleme hoolitsenud selle eest, et kõik valmistamiseks kasutatud materjalid, töövõtted ja detailid oleksid kõrgekvaliteedilised ning rahuldaksid ka kõige nõudlikemate Suurbritannia klientide nõudmisi. 

Oleme alati uskunud, et kõrge koostekvaliteet, soodne hind ning eeskujulik teenindus nii enne kui ka pärast müüki on oluline kombinatsioon õnnelike klientide saamiseks. Meie ülesanne on leida parimad varustajad, erilised tooted, optimeerida logistika ning teha hea mööbel taskukohaseks kõigile.

Transport on TASUTA üle Eesti. Tahame, et tellimine PlushDeco’st oleks Sinu jaoks nii lihtne ja mugav kui võimalik ning et Sa ei peaks muretsema varjatud kulude ja muude üllatuste pärast.

Saame tooteid saata ka välismaale. Võtame meiega ühendust ning anna teada, mis tooteid ja kuhu soovid saata ning teeme Sulle personaalne hinnapakkumise.

Enamik tooteid PlushDeco veebilehel on laos olemas ning jõuavad Sinuni nädala jooksul. Kui tõesti juhtub, et transpordiga läheb kauem, teavitame Sind sellest koheselt.

Tahame, et oleksid oma ostukogemusega PlushDeco’st maksimaalselt rahul. Kui mingil põhjusel Sulle tellitud toode ei sobi, võid selle tagastada 14 päeva jooksul ja kanname sulle ostusumma täies ulatuses tagasi.

659.00€
449.00€
-32%
TASUTA transport üle Eesti 14 päeva raha tagasi garantii On küsimusi?
Vestle meiega live chat mooduli kaudu
Klienditeenindus
+372 5309 8449

Sulle võib veel meeldida