TASUTA transport
üle Eesti
Meile meeldib aidata!
+372 5569 9892
info@plushdeco.ee
Tootekategooriad
Toolid

Toolid

Kvaliteetsed disaintoolid otse tootjalt. Tootevalikus on nii kuulsate disaintoolide reproduktsioonid, originaaldisainid ning võime suuremate koguste puhul valmistada kõikvõimalike tooteid eritellimustel. Valmistame jooniste ja spetsifikatisoonide alusel mööblit hotellidele, restoranidele, kohvikutele ja muudele avalikele ruumidele.

Alustasime PlushDeco-ga algselt Suurbritannias kommertsmööblit valmistava ja pakkuva ettevõtte www.ccfurnishing.co.uk laiendusega kodutarbijale. Olime kolm aastat otsinud usaldusväärseid tootjaid, kes suudaksid valmistada Suurbritannia kommertsmööbli kvaliteedistandardile vastavaid toole nii hotellidele, baaridele, restoranidele kui edasimüüjatele ning otsustasime avada laienduse PlushDeco, mille eripäraks on kvaliteetsete, koloriitsete ja kaunite toolide pakkumine just eratarbija vajadustele lähtuvalt.

Kõik toolid on polsterdatud Suurbritannia kvaliteedistandardite järgi tiheda porolooniga, mis tagab tooli esteetiliselt kauni originaalse väljanägemise ja istumismugavuse ka aastate pärast. Kangavalikus on peamiselt vastupidav ning pehme puuvillase kanga segu või ehtne nahk.

Saame valmistada suuremate koguste puhul toole eritellimusena vastavalt joonistele ja kvaliteedinõudmistele.

Populaarsemate toolide hulka kuuluvad nii erivärviliste kangastega kui klassikalise musta ja valge nahaga Ludwig Mies van der Rohe Barcelona toolide reproduktsioonid, mida ühe vähestena maailmas pakume meie lilla, punase, roosa, halli ja musta kangaga just neile, kes tahavad rohkem hubasemat ja soojemat, kuid koloriitset värvilahendust oma koju. Barcelona tooli reproduktsioon on samuti polsterdatud kõrge tihedusega porolooniga, et patjade välimus ja ja pehmus kestaks kauem.

Teine kuulus ja populaarne Arne Jacobsoni Muna / Egg tool tuleb nii lilla, roosa, punase, türkiissinise, tumesinise, musta, halli ning isegi teksakanga ja Suurbritannia lipu prindiga, et saaksid leida enda kodule just kõige sobivama värvilahenduse ning saaksid lisada efektse "maasika" oma elutuppa.

Kuna suhtleme otse aastate jooksul välja valitud tehastega suudame pakkuda kontrollitud kvaliteeti, kiireid tarneaegu, suurt värvivalikut ning vägagi konkurentsivõimelisi hindu.

Muidugi tahame, et oleksid oma ostuga alati 100% rahul. Kui toode Sulle mingil põhjusel ei meeldi, anna meile sellest teada ja tagastame raha täies ulatuses. 

Oleme Suurbritannias tegelenud toolide müügiga edukalt juba üle viie aasta ning varustanud erinevaid kommertsprojekte ning tuhandeid kodutarbijaid. Tahame pakkuda parimaid toole ning suurepärast ostukogemust.