TASUTA transport
üle Eesti
Meile meeldib aidata!
+372 5569 9892
info@plushdeco.ee
Muna Eesti

Ettevõttest

PlushDeco asutas tegevust 2010. aastal Suurbritannias laiendusena hulgi- ja projektimüügiga tegelevale mööbliettevõttele www.ccfurnishing.co.uk.

Peale mitmeid aastaid kestnud parimate tootjate ja mudelite otsingut leidsime lisaks kommertsmööblile kvaliteetse ja koloriitse valiku mööblit, mis sobib perfektselt kodudesse. Toolide edukas müük andis põhjuse asutada uus peamiselt jaekliendile suunatud brändi PlushDeco, esiteks Suurbritannias ja seejärel Eestis. Õige pea avatakse poed ka Lõuna-Euroopas ning ookeani taga. 

Kuna PlushDeco sai alguse kvaliteetse kommertsmööbli otsimisest oleme algusest peale töötanud leidmaks parimaid varustajad ja tooteid, et rahuldada kõige nõudlikemate Suurbritannia sisustusprofessionaalide nõudmisi. Kõik materjalid, kangad ja konstruktsioon on tehtud Suurbritannia karmidele kommertsmööbli nõuetele vastavaks, mis tagavad toolide vastupidavuse ning esteetilise väljanägemise ka peale pikka kasutamist.

Olles ise laisad inimesed, oleme proovinud teha veebilehel ostlemise nii mugavaks kui võimalik ning pakkuda tooteid, mis ületavad kliendi ootuseid. See ei ole lihtne, kuid siiski kergem kui hiljem erinevate probleemidega tegeleda.

Tahame, et oleksid oma ostuga maksimaalselt rahul. Vastasel juhul võtame toote tagasi ja tagastame ostusumma täielikult 14 päeva jooksul. Nii lihtne see ongi.

Firma andmed:

Ettevõte nimi: Plushdeco UK OÜ

Reg. nr.: 12108731

VAT nr: EE101451930

Veebileht Suurbritannias: www.plushdeco.co.uk

Eritellimusmööbel Suurbritannias: www.ccfurnishing.co.uk